Мікрохвильова піч Interlux IMWO-8820SW білий
Interlux IMWO-8820SW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interlux IMWO-8820SW білий
Мікрохвильова піч Interlux Imwo 8820 Sw | 2 261 грн. |
Мікрохвильовка INTERLUX IMWO-8820SW | 2 076 грн. |
Микроволновая печь INTERLUX IMWO-8820SW | 2 000 грн. |
Мікрохвильова піч INTERLUX IMWO-8820SW | 2 289 грн. |
INTERLUX IMWO-8820SW | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →