Мікрохвильова піч Blaufisch BMO-022W білий
Фото 5 |
Blaufisch BMO-022W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blaufisch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blaufisch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blaufisch BMO-022W білий
Усі ціни 10 →Мікрохвильова піч Blaufisch BMO-022W | 2 400 грн. |
Мікрохвильова піч Blaufisch BMO-022W | 2 299 грн. |
Мікрохвильова піч Blaufisch BMO-022W White | 2 209 грн. |
Микроволновая печь Blaufisch BMO-022W | 2 281 грн. |
Blaufisch BMO-022W | 2 299 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →