Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W білий (110338)
Фото 3 |
Grunhelm 20MX708-W 2021 рікбез гриля білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm 20MX708-W білий
Усі ціни 23 →Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W | 2 449 грн. |
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX708-W | 2 666 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W | 2 692 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W | 2 520 грн. |
Микроволновая печь Grunhelm 20mx708-w | 2 507 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Grunhelm 20MX708-W
Ціни на Grunhelm 20MX708-W |
---|---|---|---|---|
Grunhelm 20MX708-W білий | від 2 234 грн. | 24 пропозиції | ||
Grunhelm 20MX708-B чорний | від 2 400 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →