Мікрохвильова піч Kumtel HM-03 сірий
Фото 8 |
Kumtel HM-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumtel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumtel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumtel HM-03 сірий
Усі ціни 17 →Мікрохвильовка Kumtel HM-03 Silver | 2 605 грн. |
Мікрохвильова піч Kumtel HM-03 Silver | 2 631 грн. |
Микроволновая печь Kumtel HM-03 SILVER | 2 592 грн. |
Мікрохвильова піч KUMTEL HM-03 Silver | 2 214 грн. |
Микроволновая печь kumtel hm-03 Silver | 2 521 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Kumtel HM-03
Ціни на Kumtel HM-03 |
---|---|---|---|---|
Kumtel HM-02 білий | від 2 214 грн. | 17 пропозицій | ||
Kumtel HM-03 сірий | від 2 214 грн. | 17 пропозицій | ||
Kumtel HM-01 чорний | від 2 387 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →