Точило для ножів Victorinox 7.8013
Victorinox 7.8013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox 7.8013
Усі ціни 15 →Точило Victorinox 7.8013 | 897 грн. |
Мусат Victorinox Domestic круглый 7.8013 | 853 грн. |
Мусат Victorinox Domestic круглий 7.8013 | 853 грн. |
Мусат Victorinox 8"с черной ручкой 7.8013 | 897 грн. |
Victorinox Точило Victorinox Domestic мусат круглый с черной ручкой насечк | 897 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →