Набір ножів Victorinox Wood 5.1050.3
Victorinox Wood 5.1050.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Wood 5.1050.3
Усі ціни 15 →Набор кухонный Victorinox Wood Carving Set 3 ножа с дерев. ручкой (12,19,2 | 9 501 грн. |
Набор ножей Victorinox розовое дерево 5.1050.3G | 9 501 грн. |
Набор ножей Victorinox Rosewood Carving Set 3 шт (5.1050.3G) 5.1050.3G | 7 950 грн. |
Набір ножів Victorinox Rosewood Carving Set 3 шт (5.1050.3G) 5.1050.3G | 9 501 грн. |
Набір ножів Victorinox komplet noży kuchenny 3 szt 5.1050.3 | 7 995 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору ножів Victorinox Wood 5.1050.3:
- Подарункова упаковка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →