Літня шина VIKING ProTech NewGen 205/55 R16 91V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
VIKING ProTech NewGen 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 V 205/55 R16 91 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING ProTech NewGen 205/55 R16 91V
Усі ціни 28 →Шина Viking ProTech NewGen 205/55 R16 91V | 2 246 грн. |
Viking ProTech NewGen 205/55 R16 91V | 2 328 грн. |
Viking ProTech NewGen (205/55R16 91V) | 2 282 грн. |
Viking ProTech NewGen 205/55 R16 91V | 2 545 грн. |
Летние шины Viking Protech NewGen 205/55 R16 91V 1001796294 | 2 353 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації VIKING ProTech NewGen 205/55 R16 91V
Ціни на VIKING ProTech NewGen 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
VIKING ProTech NewGen 205/55 R16 91V | від 2 199 грн. | 28 пропозицій | ||
VIKING ProTech NewGen 205/55 R16 91W | від 2 508 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →