Літня шина VIKING CityTech II 175/70 R13 82T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
VIKING CityTech II 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING CityTech II 175/70 R13 82T
Усі ціни 29 →Шина Viking CityTech II 175/70 R13 82T | 1 682 грн. |
Viking City-Tech II 175/70 R13 82T | 1 736 грн. |
Viking CityTech II 175/70 R13 82T | 1 897 грн. |
Viking CityTech II (175/70R13 82T) | 1 752 грн. |
Летние шины Viking City-Tech II 175/70 R13 82T 1000289088 | 1 780 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →