Ланцюгова пила Vilmas 152-CCS-20/2
Фото 6
Vilmas 152-CCS-20/2
Основне
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску150 мм
Швидкість ланцюга6 м/с
Функції та можливості
Функціїбезмастильна пильна гарнітура
Комплектаціяланцюг 2 шт.
зарядний пристрій
кейс (сумка)
Акумулятор
Комплектний акумулятор2 шт.
Напруга батареї20 В
Інше
Вага2.8 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vilmas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vilmas.
Купити Vilmas 152-CCS-20/2
Усі ціни 11 →
Акумуляторна міні-ланцюгова пила VILMAS 152-CCS-20/2 (2 ак., кейс, 2 шини, 2 ланцюги)
Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Акумуляторна міні-ланцюгова пилка Vilmas 152-CCS-20/2 (2 акумулятори, 20В, 2 шини та 2 ланцюги в комплекті, пластиковий кейс
Маркетплейс: Rozetka.ua  Instrument.Free З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Акумуляторна міні-ланцюгова пила VILMAS 152-CCS-20/2 (2 ак., кейс, 1 шина, 2 ланцюги)
Zhuk.uaЗ нами 6 років
Акумуляторна міні-ланцюгова пилка Vilmas 152-CCS-20/2 (2 акумулятори, 20В, шина 152мм, 2 ланцюги в комплекті)
Акумуляторна ланцюгова міні-пила VILMAS 152-CCS-20/2(шина 150мм)