Паяльник Vilmas 600-PW-3
Vilmas 600-PW-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vilmas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vilmas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vilmas 600-PW-3
Усі ціни 8 →Паяльники для пластикових труб VILMAS 600-PW-3 | 949 грн. |
Паяльник пластикових труб Vilmas 600-PW-3 | 923 грн. |
Паяльник для зварювання пластикових труб vilmas 600-pw-3 | 872 грн. |
Паяльник для пластикових труб VILMAS 600-PW-3 (600 Вт, 3 насадки, ножиці) | 833 грн. |
Паяльник для пластикових труб VILMAS 600-PW-3 (в комплекті різак для труб) | 903 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →