Хлібопічка Vimar VBM-736
Відео 2 |
Vimar VBM-736 |
|
Ця модель добре підходить для приготування буханців середнього та великого розміру. У меню налаштування можна вибрати один з наступних типорозмірів: 1000, 1250 або 1500 г. Для приготування борошна та десертів доступно 15 програм. Є і режим для ручного налаштування параметрів випікання, що дозволяє користувачеві використовувати фірмову рецептуру. Модель оснащена системою відстрочення старту та системою підігріву вже готових хлібобулочних виробів.
Хлібопічка Vimar VBM-736 дозволяє вибирати рівень запікання, від світлого та середнього до сильного. У цій моделі передбачений тістоміс на одну лопатеву мішалку. Пристрій дозволяє замішувати тісто як у рамках випікання хліба, так і окремо. Додатково пристрій можна застосовувати для приготування кисломолочних продуктів (йогурту) та варення. Апарат дозволяє випікати і білий пшеничний хліб, і чорний житній. Існує окрема програма для приготування класичного бородинського хліба. Техніка отримала чашу з антипригарним шаром, що помітно полегшить чищення форми після приготування. Потужність апарату досягає 850 г, забезпечуючи можливість нагрівачеві гранично швидко та якісно справлятися з термообробкою борошняних виробів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimar.
Купити Vimar VBM-736
Усі ціни 9 →Vimar VBM-736 Red VBM-736Red | 4 099 грн. |
Хлібопічка VIMAR VBM-736 | 4 099 грн. |
Хлібопіч Vimar VBM-736 | 4 185 грн. |
Хлібопічка Vimar VBM-736 | 4 324 грн. |
Хлібопічка Vimar VBM-736 | 4 399 грн. |
2 1 3 3 |
У хлібопічки мимовільне включення режимів (на різних режимах по-різному стартує). Відповідно хліб не випікається. Техношоп обміняти відмовився. Ремонт за гарантією не вийшов (карантин). .Попередня Молінекс була позбавлена такої уваги до себе.Плата управління з витертим номером по засвідченню сервісу.Не рекомендую Добре замішує тісто. Немає можливості замінити керуючу плату (за словами сервісу) Alex: |
Добре пропікається великий буханець. Хліб виходить смачний. Вважала, що пекти значно вигідніше ніж купувати. У режимі скоринки між середньою і темною немає різниці. Вага буханців не відповідає. Випічка легше на 250гр користуюся Vimar VBM-692 менше місяця |
Рекомендую перед покупкою ознайомитися зі списком сервісного центру з обслуговування будь-якої техніки, я не думала що зламається, але тепер з'ясувалося, що в нашому місті немає сервісу, а везти в інший вже не так і дешево вона мені вийде Великий буханець 5.11.19 купили і відразу в бій спекли тільки 2 буханці всього, 20.11. 19 почалися проблеми, хлібопічка включилася з третього разу підсумок допікали в духовці. Якщо до цього вибір був лише Вімар так як понад 13 років була саме Вімар без претензій (сама ухайдохала). Зателефонувала до магазину Tehnoshop (де брала) нема про що 21.11, другий 25.11. Переговори деякі результати приніс , передзвонили в сервісний центр , сказали везіть , але виходить проблема , магазин Tehnoshop на гарантійному талоні не поставили свій друк , завтра дзвонитиму на офіційний сайт користуюся Vimar VBM-692 тиждень рекомендую не купувати |