Кружка-термос Vincent VC-1528 0.35 л
Фото 3 |
Vincent VC-1528 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vincent VC-1528 0.35 л
Усі ціни 10 →Кухоль-термос VINCENT 350мл (Maroon VC-1528M) | 438 грн. |
Кухоль-термос VINCENT 350мл (Royal Blue VC-1528RB) | 438 грн. |
Термопляшка Vincent Foxberry red VC-1528FR (350мл) | 471 грн. |
Термочашка Vincent Royal Blue VC-1528RB (0,35 л) | 471 грн. |
Термопляшка Vincent Maroon VC-1528M (350мл) | 333 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →