Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Точила для ножів   /   Vincent

Точило для ножів Vincent VC-2070

Фото - Точило для ножів Vincent VC-2070
Vincent VC-2070
Тип
ручне точило
Матеріал абразиву
нержавіюча сталь
Рівнів заточки / шліфування
2
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.

Купити Vincent VC-2070

Усі ціни 7 →

Точило для ножів Vincent Червоне (VC-2070)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
359 грн.

Точилка для ножів Vincent VC-2070

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
383 грн.

Стругачка для ножів Vincent VC-2070

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
374 грн.

Точилка для ножів Vincent VC-2070

Маркетплейс: Rozetka.ua  Розумна лама З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
311 грн.

Точилка для ножів Vincent VC-2070

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Точилка для ножів Vincent VC-2070

Маркетплейс: Rozetka.ua  Паровозик З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
377 грн.

Точилка для ножів Vincent VC-2070

Маркетплейс: Rozetka.ua  Online Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
400 грн.

Динаміка цін на Vincent VC-2070