Вентилятор Vinga LED fan-01 red
Vinga LED fan-01 red
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1100 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики LED fan-01 red
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga LED fan-01 red
Усі ціни 15 →Кулер для корпуса Vinga LED fan-01 red | 139 грн. |
Vinga LED fan-01 red | 209 грн. |
Vinga LED fan-01 red | 139 грн. |
Вентилятор Vinga LED fan-01 Red 120 mm | 175 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Vinga LED fan-01 red
Ціни на Vinga LED fan-01 red |
---|---|---|---|---|
Vinga LED fan-01 white | від 139 грн. | 15 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 yellow | від 139 грн. | 15 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 green | від 139 грн. | 15 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 orange | від 139 грн. | 16 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 blue | від 139 грн. | 16 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 red | від 139 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →