Сходи VIRASTAR Unomax 9 255 см (VSL009)
VIRASTAR Unomax 9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Unomax 9 255 см
Усі ціни 8 →Драбина приставна Virastar UNOMAX VSL009 1x9 алюмінієва, 2.55 м | 2 178 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR UNOMAX 1X9 (VSL009) | 2 178 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR UNOMAX алюмінієва 9 сходинок (VSL009) | 2 178 грн. |
Драбина Virastar Unomax 9 (VSL009) | 2 178 грн. |
Алюмінієва односекційна драбина Virastar UnoMax 9 сходинок VSL009 | 1 917 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації VIRASTAR Unomax 9
Ціни на VIRASTAR Unomax 9 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Unomax 7 195 см | від 1 499 грн. | 8 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 8 225 см | від 1 599 грн. | 8 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 9 255 см | від 1 699 грн. | 8 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 10 280 см | від 1 899 грн. | 8 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 11 310 см | від 2 199 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 12 335 см | від 2 399 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 14 390 см | від 3 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →