Сходи VIRASTAR Unomax 7 195 см (VSL007)
VIRASTAR Unomax 7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Unomax 7 195 см
Усі ціни 7 →Драбина приставна Virastar UNOMAX VSL007 1x7 алюмінієва, 1,95 м | 1 878 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR UNOMAX 1X7 (VSL007) | 1 650 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR UNOMAX алюмінієва 7 сходинок (VSL007) | 1 878 грн. |
Драбина Virastar Unomax 7 (VSL007) | 1 878 грн. |
Алюмінієва односекційна драбина Virastar UnoMax 7 сходинок VSL007 | 1 653 грн. |
Алюминиевая односекционная лестница 7 ступеней UNOMAX VIRASTAR VSL007 | 1 499 грн. |
Алюмінієва односекційна драбина Virastar Unomax 7 ступенів (VSL007) | 1 878 грн. |
Модификації VIRASTAR Unomax 7
Ціни на VIRASTAR Unomax 7 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Unomax 7 195 см | від 1 499 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 8 225 см | від 1 599 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 9 255 см | від 1 699 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 10 280 см | від 1 899 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 11 310 см | від 2 199 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 12 335 см | від 2 399 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 14 390 см | від 3 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →