Сходи ELKOP VHR H 1x6 165 см (37487)
Фото 3 |
ELKOP VHR H 1x6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 1x6 165 см
Драбина приставна ELKOP VHR Hobby 1x6 алюмінієва, 1 647 мм (37487) 37487 | 1 676 грн. |
Драбина приставна Elkop VHR Hobby 1x6 37487 | 1 677 грн. |
Драбина Elkop VHR Hobby 1x6 | 1 676 грн. |
Драбина ELKOP VHR Т 6 щаблів (37487/VHR T 1 * 6 (VHR 1 * 6)) | 1 605 грн. |
Лестниця приставна Elkop VHR Hobby 1x6 | 2 029 грн. |
Модификації ELKOP VHR H 1x6
Ціни на ELKOP VHR H 1x6 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 1x6 165 см | від 1 605 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x7 190 см | від 1 910 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x8 216 см | від 2 233 грн. | 13 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x9 242 см | від 2 389 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x10 268 см | від 2 722 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x12 320 см | від 3 385 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x14 372 см | від 3 779 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x16 424 см | від 4 808 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x18 476 см | від 5 150 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →