Сходи ELKOP VHR H 1x8 216 см (38189)
Фото 3 |
ELKOP VHR H 1x8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 1x8 216 см
Усі ціни 14 →Драбина приставна ELKOP VHR Hobby 1x8 алюмінієва, 2167 мм (38189) 38189 | 2 255 грн. |
Приставна драбина ELKOP VHR Hobby (8 ступенів) 38189 | 2 260 грн. |
Лестница Elkop Vhr Hobby 1x8 | 2 242 грн. |
Драбина опорна односекційна ELKOP VHR Hobby (8 сходинок) (38189) 38189 | 2 256 грн. |
Драбина приставна односекційна Elkop VHR Н 8 сходинок | 2 255 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації ELKOP VHR H 1x8
Ціни на ELKOP VHR H 1x8 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 1x6 165 см | від 1 605 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x7 190 см | від 1 910 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x8 216 см | від 2 142 грн. | 14 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x9 242 см | від 2 292 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x10 268 см | від 2 612 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x12 320 см | від 3 263 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x14 372 см | від 3 703 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x16 424 см | від 4 613 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x18 476 см | від 4 942 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →