Сходи VIRASTAR Unomax 11 310 см (VSL011)
VIRASTAR Unomax 11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Unomax 11 310 см
Усі ціни 7 →Драбина приставна Virastar UNOMAX VSL011 1x11 алюмінієва, 3.1 м | 2 868 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR UNOMAX 1x11 (VSL011) | 2 868 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR UNOMAX алюмінієва 11 сходинок (VSL011) | 2 868 грн. |
Драбина Virastar Unomax 11 (VSL011) | 2 868 грн. |
Алюмінієва односекційна драбина Virastar UnoMax 11 сходинок VSL011 | 2 868 грн. |
Алюминиевая односекционная лестница 11 ступеней UNOMAX VIRASTAR VSL011 | 2 199 грн. |
Драбина односекційна VIRASTAR UNOMAX 11 сходинок (VSL011) | 2 868 грн. |
Модификації VIRASTAR Unomax 11
Ціни на VIRASTAR Unomax 11 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Unomax 7 195 см | від 1 499 грн. | 8 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 8 225 см | від 1 599 грн. | 8 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 9 255 см | від 1 699 грн. | 8 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 10 280 см | від 1 899 грн. | 8 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 11 310 см | від 2 199 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 12 335 см | від 2 399 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR Unomax 14 390 см | від 3 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →