Гідроакумулятор Vitals UTHS 50
Фото 5 |
Vitals UTHS 50 24 л50 л |
|
Максимальна температура води 99 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals UTHS 50
Бак для насосної станції Vitals aqua UTHS 50 (нержавійка), 50л 87694T | 4 230 грн. |
Гідроакумулятор Vitals aqua UTHS 50, на 50л форма циліндрична з сталевої н | 4 653 грн. |
Гідроакумулятор Vitals aqua UTHS 50 | 3 617 грн. |
Модификації Vitals UTHS 50
Ціни на Vitals UTHS 50 |
---|---|---|---|---|
Vitals UTHS 24 | від 2 074 грн. | 3 пропозиції | ||
Vitals UTHS 50 | від 3 617 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →