Гідроакумулятор Vitals UTHS 24
Фото 4 |
Vitals UTHS 24 24 л50 л |
|
Максимальна температура води 99 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals UTHS 24
Бак для насосної станції Vitals aqua UTHS 24 (нержавійка), 24л 70499T | 2 425 грн. |
Гідроакумулятор Vitals aqua UTHS 24, на 24л циліндрична форма з нержавіючо | 2 667 грн. |
Гідроакумулятор Vitals aqua UTHS 24 | 2 074 грн. |
Модификації Vitals UTHS 24
Ціни на Vitals UTHS 24 |
---|---|---|---|---|
Vitals UTHS 24 | від 2 074 грн. | 3 пропозиції | ||
Vitals UTHS 50 | від 3 617 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо