Радіатор опалення Vogel&Noot 11KV 300x800
від 2 436 до 6 002 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 11KV 55
Характеристики
Vogel&Noot 11KV 300x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 11KV 300x800
Vogel&noot Vogel&noot 11 KV 300x800 | 2 436 грн. |
Сталевий радіатор Vogel & Noot 11 KV 300x800 нижнє підключення 17102018172 | 6 001 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot KV11 300х800 мм 576 Вт (F1G1103008010000) | 6 002 грн. |
Закрити
Рекомендуємо