Радіатор опалення Vogel&Noot 11KV 300x920
від 2 640 до 6 340 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 11KV 55
Характеристики
Vogel&Noot 11KV 300x920 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 11KV 300x920
Vogel&noot Vogel&noot 11 KV 300x900 | 2 640 грн. |
Сталевий радіатор Vogel & Noot 11 KV 300x920 нижнє підключення 17102018173 | 6 340 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot KV11 300х920 мм 662 Вт (1G1103009210000) | 6 340 грн. |
Закрити
Рекомендуємо