Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА (5AVR1000SE)
Відео 1Фото 5 |
Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА
Тип:релейний
Потужність:1 кВА
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR 1000 VA (5AVR1000SE) | 1 800 грн. |
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR 1000VA | 3 099 грн. |
Стабілізатор напруги AVR Volt Polska AVR 1000VA 8-11 | 1 890 грн. |
Стабілізатор напруги Volt Polska avr1000 1000 Вт | 4 085 грн. |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR-1000VA
Ціни на Volt Polska AVR-1000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-500VA 0.5 кВА | від 3 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА | від 1 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-2000VA 2 кВА | від 2 380 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →