Стабілізатор напруги Greenwave Winchester GW-WSHR-1500VA 1.5 кВА / 1050 Вт
Greenwave Winchester GW-WSHR-1500VA 1.5 кВА / 1050 Вт
Тип:релейний
Потужність:1.5 кВА, активна 1050 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Greenwave Winchester GW-WSHR-1500VA 1.5 кВА / 1050 Вт
Усі ціни 19 →Стабилизатор напряжения Greenwave Winchester 1500VA (1050Вт) | 2 630 грн. |
Стабилизатор Greenwave Winchester 1500va (gw-wshr-1500va) | 2 713 грн. |
Стабилизатор напряжения релейный Green Wave Winchester 1500VA (1050Вт), 4x | 2 630 грн. |
Стабілізатор Greenwave Winchester 1500VA (GW-WSHR-1500VA) | 2 182 грн. |
Стабилизатор Greenwave Winchester 1500VA (GW-WSHR-1500VA) GW-WSHR-1500VA | 2 630 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Greenwave Winchester GW-WSHR-1500VA
Ціни на Greenwave Winchester GW-WSHR-1500VA |
---|---|---|---|---|
Greenwave Winchester GW-WSHR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт | від 1 607 грн. | 16 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-1000VA 1 кВА / 700 Вт | від 1 811 грн. | 16 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-1500VA 1.5 кВА / 1050 Вт | від 2 050 грн. | 19 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-2000VA 2 кВА / 1400 Вт | від 2 431 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →