Стабілізатор напруги Volt Polska AVR Pro 10000VA 10 кВА (5AVRZP9100)
Відео 1Фото 17 |
Volt Polska AVR Pro 10000VA 10 кВА
точнийзахист від ВЧП
Тип:електромеханічний
Потужність:10 кВА
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):3 %
Розетки:без заземлення
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volt Polska AVR Pro 10000VA 10 кВА
Volt Avr Pro 10000VA 3 5AVRZP9100 | 12 280 грн. |
Volt Avr Pro 10000VA 3 5AVRZP9100 | 12 587 грн. |
Volt Avr Pro 10000VA 3 5AVRZP9100 | 12 894 грн. |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR Pro 10000VA
Ціни на Volt Polska AVR Pro 10000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 кВА | від 4 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 кВА | від 7 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 кВА | від 9 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Volt Polska AVR Pro 10000VA 10 кВА | від 12 280 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →