Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА (5AVR3000SE)
Відео 1Фото 6 |
Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА
Тип:релейний
Потужність:3 кВА
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА
Усі ціни 6 →Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-3000VA 5AVR3000SE | 3 999 грн. |
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR 3000VA | 5 399 грн. |
Стабілізатор напруги AVR Volt Polska AVR 3000VA 8-11 | 4 490 грн. |
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR 3000 VA 5AVR3000SE 3000 Вт | 7 500 грн. |
Стабілізатор напруги AVR Volt Polska AVR 3000VA 8-11 | 4 290 грн. |
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-3000VA 3000 Вт 5AVR3000SE | 7 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR-3000VA
Ціни на Volt Polska AVR-3000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА | від 3 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-5000VA 5 кВА | від 4 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Volt Polska AVR-10000VA 10 кВА | від 7 014 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →