Ящик для інструменту Vorel 78815
Фото 10 |
Vorel 78815 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 78815
Ящик для інструментів Vorel 26“ 595x337x316мм (78815) | 1 282 грн. |
Ящик Під Інструмент 595 x 337 x 316 мм VOREL (78815) | 1 643 грн. |
Ящик пластиковий Vorel для інструментів 26" (595x 337x 316 мм) 78815 | 1 470 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →