Свердлильний верстат Vorskla PMZ 1800/20-16
Vorskla PMZ 1800/20-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 1800/20-16
Усі ціни 7 →Свердлильний верстат VORSKLA ПМЗ 1800 / 20-16 (лещата, патрон 20 мм і 16 м | 11 169 грн. |
Свердлильний верстат Vorskla ПМЗ 1800/16 3459 | 9 836 грн. |
Свердлильний верстат Vorskla ПМЗ 1800-16 | 10 144 грн. |
Верстат свердлильний Vorskla ПМЗ 1800/20-16 | 9 836 грн. |
Свердлильний верстат VORSKLA ПМЗ 1800/20-16 асинхронний (лещата, патрон 16 | 10 650 грн. |
Свердлильний верстат VORSKLA ПМЗ 1800/20-16 | 9 500 грн. |
Свердлильний станок VORSKLA ПМЗ 1800/20-16 (3459) | 9 987 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →