Масляний обігрівач VOX OH4313 13 секц 2.5 кВт
VOX OH4313 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VOX OH4313 13 секц 2.5 кВт
Усі ціни 6 →Масляний радіатор VOX OH4313 | 3 559 грн. |
Обігрівач VOX Electronics OH4313 | 3 071 грн. |
Масляний обігрівач VOX OH4313 | 3 266 грн. |
Обігрівач VOX Electronics OH4313 | 3 501 грн. |
Масляний обігрівач VOX OH4313 (13 секцій) | 3 845 грн. |
Радіатор масляний VOX OH4313 | 3 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →