Мотопомпа Vulkan SCCP50
Відео 4Фото 4 |
Vulkan SCCP50 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan SCCP50
Усі ціни 19 →Мотопомпа для химикатов Vulkan SCCP50 79162 | 11 289 грн. |
Мотопомпа бензинова Vulkan SCCP50 для хімікатів | 11 289 грн. |
Бензиновая мотопомпа Vulkan SCCP50 для химикатов | 11 248 грн. |
Бензинова мотопомпа для хімікатів Vulkan SCCP50 (4.9 л.с. / 3.6 кВт) (7916 | 11 290 грн. |
Мотопомпа VULKAN, SCCP50 рукав 50мм, 30м3/год (SCCP50) (79162) | 11 289 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →