Аудіосистема W-King T11
Відео 26Фото 14 | від 10 291 грн. в списокмої списки |
W-King T11
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:100 Вт
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Всі характеристики
Відеоогляди
Эта колонка раскачает весь двор W King T11 . Бинауральная запись
5 липня 20233 851 перегляд
W King T11 Распаковка
8 липня 20234 671 перегляд
W-King Family Feud T9 Pro vs T11 ☢️ Bluetooth Party Speakers Basement Brawl Head to Head
10 лютого3 970 переглядів
W-KING T11 THE PARTY BOOSTER | IT"S A T9 ON STEROIDS
25 липня 202226 999 переглядів
Tailgater Special W-King T11 (Firmware 2.32) vs Tribit Stormbox Blast (XBass)- By Popular Demand
28 липня 20229 598 переглядів
Tailgater Special Soundcore Rave+ vs W-King T11. Football Season Is Almost Here❗️ Who U Got❓
25 серпня 20222 942 перегляда
W-King T11 Bluetooth Speaker Short Bass Check. EQ1, 80% vol. & 100% vol.
21 липня 20222 165 переглядів
JBL Boombox 3 vs W-King T11 {FW2.36} Indoor Bluetooth Speaker Comparison off Battery. $500 vs $165
4 квітня 20236 059 переглядів
New KING of Bluetooth PARTY SPEAKERS? | W-KING T11!
4 грудня 20226 286 переглядів
Jbl Boombox 3 and W-king T11 Outside Test
6 грудня 20225 627 переглядів
W-King T11 vs T9 ⚒ (Both EQ1 & EQ2) A Family Feud Bluetooth Speaker Style
4 серпня 202215 575 переглядів
W-King H10 vs T11 A Family Feud - Basement Bluetooth Speaker Showdown
28 травня 20237 336 переглядів
New Release! W-King T11 Bluetooth Speaker Unboxing & Sound Demo. Comparable to JBL Partybox 110?
21 липня 20226 488 переглядів
Dual W-King T11 (EQ1, EQ2) JBL Partybox 110 (Bass One) Are two T11's TWS Louder than one PB110?
29 липня 202210 717 переглядів
W King T11 | W-KING'S BEST SPEAKER YET?
29 серпня 202212 892 перегляда
ONN Large Party Speaker Gen 2 vs W-King T11 (FW2.36) Indoors Off Battery -Requested by surotski
23 травня 20237 519 переглядів
W-King T11 100W Bluetooth Speaker Review | JBL Boombox 3 Killer!
24 вересня 20229 891 перегляд
W-King T11 Party Booster 100W Bluetooth 5.3 Speaker: Latest Firmware Review!
7 серпня 202223 816 переглядів
W-KING T11 Portable Bluetooth Speaker! Goodbye T9!
14 серпня 20229 720 переглядів
BEST BLUETOOTH SPEAKER UNDER $200 - W-King T11 - 100W Speaker King - Full Review w/ Audio Test
18 серпня 202223 489 переглядів
Tailgater Special W-King T11 (EQ1) JBL Partybox Encore Essential (Bass Boost One) Who U Got❓
29 липня 202215 200 переглядів
W-King T11 100W Bluetooth Speaker BOOM
17 січня 2023411 переглядів
W-King T11 Party Speaker Review - Better than JBL?
10 вересня 202214 374 перегляда
W-King T11 (EQ1, Firmware 2.32) JBL Partybox 110 (Bass Boost Off, Boost One) Sound Battle
25 липня 202246 922 перегляда
100 Watt W-KING Bluetooth Speaker! (T11)
24 квітня 202311 969 переглядів
W-King T11 Bluetooth Speaker - 100W - IPX6 Waterproof
2 лютого1 305 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 426 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 50 Вт, 4 Ом
від 7 011 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, Bluetooth, aptX, AAC, караоке, управління зі смартфона, 160 Вт, звук 360°
від 9 594 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 100 Вт, 38 – 20000 Гц
від 9 734 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth, караоке, 120 Вт, 20 – 20000 Гц
від 8 077 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 160 Вт, 100 – 20000 Гц, 8 Ом
від 7 392 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 4.2, караоке, 50 Вт, 30 – 20000 Гц, 4 Ом
від 8 118 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth, 60 Вт, 20 – 20000 Гц
від 10 086 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, Bluetooth, караоке, 130 Вт, 28 – 20000 Гц
від 7 134 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, CD, Bluetooth, караоке, 90 Вт, 45 – 18000 Гц, 4 Ом
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 50 Вт, 60 – 16000 Гц, 3 Ом