Мотошина Wanda P6231 110/90 -17 66P
Фото 3 | 1 630 грн. Купити! Покришка WANDA P6231 6PR 110/90-17 66P TT (2775552)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Wanda P6231 110/90 -17 66P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wanda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wanda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wanda P6231 110/90 -17 66P
Ціни на Wanda P6231 110/90 -17 66P |
---|---|---|---|---|
Wanda P6231 110/80 R18 64P | від 2 591 грн. | 1 пропозиція | ||
Wanda P6231 110/90 -17 66P | від 1 630 грн. | 1 пропозиція | ||
Wanda P6231 110/90 R17 66P | від 2 371 грн. | 1 пропозиція | ||
Wanda P6231 120/90 -18 71P | від 1 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Wanda P6231 120/90 R17 70P | від 2 679 грн. | 1 пропозиція | ||
Wanda P6231 120/90 R18 71P | від 1 754 грн. | 1 пропозиція |
Схожі