Іригатор Waterpik Cordless Plus WP-450
Відео 5Фото 11 |
Waterpik Cordless Plus WP-450 |
|
Портативний персональний іригатор для поліпшеної очищення зубів і міжзубних проміжків і порожнини рота. На відміну від стаціонарних іригаторів має набагато більш компактні габаритні розміри і помірний вага (330 г). Виробником позиціонується як модель середнього класу з доступною вартістю і відмінною функціональністю. На відміну від звичайних ручних і електричних 2D/3D-зубних щіток, цей іригатор забезпечує безконтактну очищення і не надає небезпечного абразивного впливу на емаль.
Струмінь води під значним надлишковим тиском (від 2,8 до 5,8 бар) не тільки ефективно прибирає зубний наліт, але ретельно очищає міжзубні проміжки і виконує якісний масаж ясен і язика. Завдяки такому комплексному дії, іригатор Waterpik Cordless Plus WP-450 є відмінним лікувально-профілактичним засобом при запальних захворюваннях ясен і проблемами з їх кровоточивістю. Пристрій формує сфокусовану пульсуючий струмінь води з частотою імпульсів 20 Гц. Передбачено 2 режими використання (нормальний і підвищеної потужності, для обробки міжзубних проміжків) і 4-е різних насадки. Об'єму вбудованого резервуара достатньо на 45-60 секунд роботи пристрою. Металогідридний акумулятор забезпечує тривалу автономну роботу пристрою, його заряду достатньо приблизно на 10 днів використання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Waterpik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Waterpik.
Купити Waterpik Cordless Plus WP-450
Усі ціни 7 →Ирригатор Waterpik Cordless Plus WP-450 | 3 499 грн. |
Портативний іригатор Waterpik WP-465 | 7 589 грн. |
Ирригатор Waterpik Cordless Plus Black WP-462 E2 | 3 499 грн. |
Портативний іригатор для ротової порожнини Waterpik WP450 UK | 8 049 грн. |
Портативний іригатор Waterpik WP-463 | 8 049 грн. |
Портативний іригатор для ротової порожнини Waterpik WP-462 Black | 6 784 грн. |
Портативний іригатор для ротової порожнини Waterpik WP450 | 6 669 грн. |