Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Тренажери   /   Бігові доріжки   /   WCG

Бігова доріжка WCG H086 Pro

Фото - Бігова доріжка WCG H086 Pro
Фото 9
WCG H086 Pro
Система навантаження:електрична
Вага користувача:до 140 кг
Макс. кут нахилу:до 15 %
Швидкість полотна:до 18 км/год
Бігове полотно:135x48 см
Сенсорний 15.6-дюймовий екран.
Всі характеристики
Характеристики H086 Pro
Механізм і конструкція
Макс. вага користувача140 кг
Система навантаженняелектрична
Мінімальна швидкість полотна1 км/год
Максимальна швидкість полотна18 км/год
Потужність двигуна3 к.с.
Регулювання кута нахилу
Максимальний кут нахилу15 %
Система амортизації
Складана конструкція
Транспортувальні ролики
Програми та інформація
Інформуваннячас тренування
дистанція
швидкість
вимірювання пульсу
витрата калорій
Функції та можливості
Додатковоуправління на рукоятках
вібромасажер
тримач для пляшки
ключ аварійної зупинки
Bluetooth
Wi-Fi
USB-роз'єм
mini-Jack 3.5 мм (Aux)
динаміки
підставка для планшета
Інше
Розмір полотнини (ДхШ)135x48 см
Габарити108x130x59 см
Вага88 кг
Дата додавання на E-Katalogчервень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити WCG H086 Pro

Беговая дорожка WCG H086 Pro

Groosha.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
48 000 грн.

Бігова доріжка електрична WCG-H086M PRO 15.6" LСD Wi-Fi Android + Масажер Безкоштовна доставка H086-PRO

Бігова доріжка електрична WCG-H086M PRO 15.6" LСD Wi-Fi Android + Масажер Бігова доріжка WCG-H086M PRO — поєднання технологій, комфорту та реальної якості WCG-H086M PRO — це більше, ніж просто бігова доріжка. Це персональний фітнес-центр у вашій оселі, що поєднує професійну конструкцію, потужний двигун і великий 15.... ще6" сенсорний дисплей на базі Android з Wi-Fi. Ви не просто бігаєте — ви керуєте своїм
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
47 999 грн.

Бігова доріжка електрична WCG-H086M PRO 15.6" LСD Wi-Fi Android + Масажер Безкоштовна доставка

Маркетплейс: Rozetka.ua  WGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Бігова доріжка електрична домашня WCG-H086M PRO сенсорний дисплей 15.6" LСD на Android з Wi-Fi для бігу вдома + масажер + 2

Маркетплейс: Rozetka.ua  InterGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
47 990 грн.