набір для барбекю Weber 6645
Weber 6645 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber 6645
Усі ціни 7 →Набір для барбекю Набір інструментів для гриля з 2-х приладів Weber Tool S | 2 779 грн. |
Набор для барбекю Набор инструментов для гриля из 2-х приборов Weber Tool | 2 779 грн. |
Набір інструментів для гриля з 2-х приладів Weber Tool Set (6645) | 2 899 грн. |
Набір з 2-х інструментів для гриля WEBER (6645) | 2 899 грн. |
Набір інструментів BBQ Weber 6645 | 2 899 грн. |
Набір з 2-х приладів Weber (6645) | 3 068 грн. |
Набір інструментів для гриля Weber (6645) | 2 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →