Сходи Werk LZ3210B 650 см
Werk LZ3210B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk LZ3210B 650 см
Усі ціни 20 →Лестница универсальная Werk LZ3210B (35276) | 7 782 грн. |
Лестница Werk LZ3210B/LLA310 (3х10) | 7 921 грн. |
WERK LZ3210B/LLA310 (35276) | 7 350 грн. |
Драбина Werk універсальна - LZ3210B (3х10) (35276) | 8 407 грн. |
Лестница Werk универсальная - LZ3210B (3х10) (35276) 35276 | 7 832 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →