Сходи Werk LZ2109 420 см
Werk LZ2109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk LZ2109 420 см
Усі ціни 7 →Драбина Werk універсальна - LZ2109Q (2х9) (36785) | 5 043 грн. |
Лестница Werk универсальная - LZ2109Q (2х9) (36785) 36785 | 4 856 грн. |
Драбина двухсекційна розкладна WERK 2х9 сходинок | 8 469 грн. |
Драбина Werk універсальна - LZ2109Q (2х9) (36785) 36785 | 5 024 грн. |
Werk Драбина Werk універсальна - LZ2109Q (2х9) (36785) 36785 | 5 024 грн. |
Універсальна драбина Werk LZ2109 2х9 (36785) | 4 153 грн. |
Сходи Werk універсальні - LZ2109Q (2х9) (36785) | 6 420 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →