Сходи Werk LZ2110 480 см
Werk LZ2110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk LZ2110 480 см
Усі ціни 7 →Драбина WERK універсальна - LZ2110Q (2х10) (36786) | 5 747 грн. |
Лестница Werk универсальная - LZ2110Q (2х10) (36786) 36786 | 5 569 грн. |
Драбина двухсекційна розкладна WERK 2х10 сходинок | 9 382 грн. |
Драбина Werk універсальна - LZ2110Q (2х10) (36786) 36786 | 5 572 грн. |
Werk Драбина Werk універсальна - LZ2110Q (2х10) (36786) 36786 | 5 569 грн. |
Універсальна драбина Werk LZ2110 2х10 (36786) | 4 599 грн. |
Сходи Werk універсальні - LZ2110Q (2х10) (36786) | 7 539 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →