Сходи Werk LZ1109 257 см
Werk LZ1109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk LZ1109 257 см
Усі ціни 6 →Драбина WERK приставна - LZ1109 (90235) | 1 940 грн. |
Лестница Werk приставная - LZ1109 (90235) 90235 | 1 826 грн. |
Драбина приставна WERK LZ1109 9 сходинок (90235) | 2 313 грн. |
Драбина Werk приставна - LZ1109 (90235) 90235 | 1 826 грн. |
Werk Драбина Werk приставна - LZ1109 (90235) 90235 | 1 826 грн. |
Сходи Werk приставні - LZ1109 (90235) | 2 300 грн. |
Модификації Werk LZ1109
Ціни на Werk LZ1109 |
---|---|---|---|---|
Werk LZ1107 201 см | від 1 517 грн. | 13 пропозицій | ||
Werk LZ1109 257 см | від 1 826 грн. | 6 пропозицій | ||
Werk LZ1111 313 см | від 2 254 грн. | 6 пропозицій | ||
Werk LZ1114 397 см | від 2 365 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →