Сходи ELKOP VHR H 2x12 617 см
ELKOP VHR H 2x12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 2x12 617 см
Драбина двухсекційна розкладна ELKOP VHR H 2x12 сходинок | 7 787 грн. |
Драбина Elkop VHR Hobby 2x12 | 7 787 грн. |
Сходи двосекційні розкладні ELKOP VHR H 2x12 ступенів | 7 787 грн. |
Драбина ELKOP 2-секц. розкл. 2*12сх. 3,2-5,29 VHR H | 7 709 грн. |
Модификації ELKOP VHR H 2x12
Ціни на ELKOP VHR H 2x12 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 2x6 247 см | від 4 971 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x11 438 см | від 7 441 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x14 535 см | від 9 051 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x10 544 см | від 6 492 грн. | 1 пропозиція | ||
ELKOP VHR H 2x12 617 см | від 7 709 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →