Пароварка West WFS 8092 SSB
West WFS 8092 SSB
Тип
пароварка Загальний об'єм
9 л Місткість
3 відсіки Чаша для рису
Потужність
800 Вт Управління
кнопкові перемикачі Функції
таймер автовимкнення / 60 хв / індикатор рівня води Матеріал парових корзин
пластик Дисплей
Дата додавання на E-Katalog
травень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West.
Пароварка West Wfs 8092 Ssb Openshop.ua З нами 5 років (Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 250 грн.
Пароварка West WFS 8092 SSB Виробник - WEST;Потужність - до 800;Кількість ярусів - 3;Загальний обсяг - 7-10;Особливост і - індикатор рівня води, таймер;Ре... ще гулятор температури - ні;Матеріал корпуса - метал+пластик;К олір - нержавіюча сталь/чорний;Ко нтейнер для рису - є;Контейнер для трав - ні;Контейнер для яєць - ні;Потужність - 800;Додатково - ручки на чашах, таймер автовідключення 60 хв, об'єм 9 л;Кількість ємностей - 3;Таймер - є;Тип управління - механічне;Країн а виготовлення - Китай;
ТЕХНОточка З нами більше 10-ти років (Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
918 грн.
Пароварка West WFS 8092 SSB Маркетплейс: MAUDAU
tehnopost
З нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
1 024 грн.
Пароварка West WFS 8092 SSB NW53084 966 грн.
Пароварка West WFS 8092 SSB Маркетплейс: Rozetka.ua
igoods+
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
1 146 грн.
Динаміка цін на West WFS 8092 SSB
Мінімальна Середня Максимальна