Автоакумулятор Westa Standard 6CT-100
Відео 11 | від 3 270 до 4 543 грн. Порівняти ціни 5 →Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:820 A |
Модифікації Westa Standard 7
Характеристики
Westa Standard 6CT-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Westa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Westa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Westa Standard 6CT-100
Сортувати
Автомобільний акумулятор WESTA 6CT-100 А WPR100 | 3 795 грн. |
Автомобільний акумулятор Westa 6CT-100 АзЕ ASIA EFB (WAE100) | 3 999 грн. |
Автомобільний акумулятор WESTA 6CT-100 А Pretty Powerful | 3 270 грн. |
Акумулятор Westa 6CT-100Ah | 4 543 грн. |
Акумулятор автомобільний Vega Premium 100Ач (L+) (850А) (ВЕГА) WESTA (ВЕСТ | 4 499 грн. |
Закрити
2 1 0 8 |
Ціна Мінімальний термін служби Андрей Иванов: користуюся Westa Standard 6CT-60 більше року |
в 2011-м досталось это чудо вместе с авто, сколько он крутил двигатель предхозяина не знаю?! А умер в 2015-м, в зимние морозы. Вывод - БРАТЬ ПС про "умер":) АКБ все еще жив, стоит для страховки, реально и бодро крутит, но в дорогу такую пенсию - риск их нет користуюся Westa Standard більше року |
Купив новий у фірмовому магазині. Хвалили. Остаточно здох через 2 роки. Щільність впала до 1,2. Ставлю на зарядку пробую різні струми від 0,5 до 5,0 Ампер. Закипає протягом першої хвилини. Кипить як самовар, зарядку не набирає, щільність електроліту залишається 1,2. Можу висловитися і міцніше, так модератор видалить. Повний відстій. користуюся Westa Standard 6CT-60 більше року |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо
Не брати. купив віртуальний силвер