Сушарка для фруктів WetAir WFD-K380W
Фото 4 |
WetAir WFD-K380W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WetAir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WetAir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WetAir WFD-K380W
Усі ціни 10 →WETAIR WFD-K380W | 1 326 грн. |
WETAIR WFD-K380W | 1 319 грн. |
Сушарка для фруктів та овочів WetAir WFD-K380W | 1 111 грн. |
WetAir Електросушарка WetAir WFD-K380W | 1 100 грн. |
WETAIR WFD-K380W | 1 313 грн. |