Вбудована морозильна камера Whirlpool AFB 18401
Фото 5 |
Whirlpool AFB 18401 |
|
Технологія «6-е чувство». Система No Frost. Панель управління з екраном. Антибактеріальний захист.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AFB 18401
Усі ціни 21 →Морозильна камера Whirlpool Afb 18401 | 23 216 грн. |
Морозильна камера Whirlpool AFB 18401 | 24 000 грн. |
Встраиваемая морозильная камера Whirlpool AFB 18401 | 23 028 грн. |
Встраиваемая морозильная камера Whirlpool AFB 18401 | 22 999 грн. |
Вбудовувана морозильна камера Whirlpool Afb 18401 A+ | 23 729 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →