Вбудований холодильник Whirlpool ART 65021
Whirlpool ART 65021 |
|
Вбудований холодильник виробництва американського бренду Whirlpool з корисним об'ємом 275 літрів. Ємність нижньою морозильною камери становить 80 літрів і вона розділена на три відділення різної висоти. Завдяки відмінній термоізоляції пристрій здатне підтримувати холод всередині протягом 19 годин без подачі електрики. Використовується холодоагент — R600a (ізобутан). Полиці в холодильному відділенні Whirlpool ART 6502 виготовлені з міцного загартованого скла.
Є висувний короб для овочів та фруктів. Розморожування здійснюється в автоматичному режимі, але в даному випадку мається на увазі класична краплинна система. Двері з можливістю переважування на зручну для споживача бік має «кишенями» для яєць, пляшок і банок. Управління у холодильника електромеханічне. Максимальний рівень створюваного під час роботи шуму не перевищує 35 дБ. Передбачений спеціальний енергозберігальний режим «Відпустка», яким користувач може скористатися на періоди тривалої відсутності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool ART 65021
Усі ціни 33 →Холодильник з морозильною камерою Whirlpool Art 65021 | 17 149 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Whirlpool ART 65021 | 16 650 грн. |
Whirlpool ART 65021 | 15 824 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool ART 65021 | 16 300 грн. |
Встроенный холодильник с морозильной камерой Whirlpool ART65021 | 16 524 грн. |