Гідроакумулятор Wilo H 250/6 (2025006)
15 248 грн. Купити! Розширювальний бак Wilo-H 250/6, 250 л, 6 бар, не змінна мембрана, червониМаркетплейс: Rozetka.ua BudHeatingЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Wilo H 250/6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo H 250/6
Ціни на Wilo H 250/6 |
---|---|---|---|---|
Wilo H 140/6 | від 8 030 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo H 200/6 | від 14 053 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo H 250/6 | від 15 248 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo H 300/6 | від 20 505 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →