Ракетка для великого тенісу Wilson Shift 99 V1 (WR145311U)
Відео 2Фото 4 |
Wilson Shift 99 V1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilson Shift 99 V1
Wilson Shift 99 V1 300 G Bez Naciągu Kolorowe | 10 680 грн. |
Тенісна ракетка WILSON SHIFT 99 V1 FRM (WR145311U) | 10 206 грн. |
Тенісна ракетка Wilson Shift 99 V1 WR145311 Розмір ручки: №2 (4 1/4) | 10 773 грн. |
Тенісна ракетка Wilson Shift 99 V1 WR145311 Розмір ручки: №3 (4 3/8) | 10 773 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →