Вантажна шина Windforce WH1000 315/80 R22.5 156M
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WH1000 315/80 R22.5 156M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WH1000 315/80 R22.5 156M
WINDFORCE WH1000 (рульова) 315/80R22.5 156/150M | 8 651 грн. |
WINDFORCE WINDFORCE WH1000 (рульова) 315/80R22.5 156/150M | 8 692 грн. |
Windforce WH1000 (315/80R22.5 156M) | 8 881 грн. |
Windforce WH1000 (рульова) 315/80 R22.5 156/150M PR20 | 11 100 грн. |