Теплова завіса WING C C100
від 7 990 до 10 456 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:електричний Дальність:4 м Продуктивність:1950 м³/годину |
Модифікації WING C 3
Характеристики
WING C100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WING C C100
Повітряна завіса без обігріву WING II C100 AC білий 1-4-2801-0256 | 7 990 грн. |
Повітряна завіса без обігріву WING II C100 EC білий 1-4-2801-0265 | 10 456 грн. |
Повітряна завіса без обігріву WING II C100 EC чорний 1-4-2801-0314 | 10 456 грн. |
Закрити
Рекомендуємо